“Moja prva poklicna odločitev”

Spoštovani starši, Svetovalni center v Mariboru organizira delavnico Moja prva poklicna odločitev, če imate možnost svojega otroka peljati in mu omogočiti, da se delavnice udeleži, vam le to toplo priporočamo.

Prijazen pozdrav.
Šolska svetovalna služba

Delavnica je namenjena devetošolcem, ki se bodo marca 2015 vpisovali v srednješolske programe. Namen skupinske delavnice je aktivirati, motivirati in seznaniti devetošolce o srednješolskem izobraževanju in poklicni orientaciji.

Organizirana bodo 3 srečanja, ki bodo trajala dve šolski uri. Prvo srečanje bo 3. 11. naslednje 10.11. ter zadnje 17.11.; vsa srečanja pa bodo potekala ob 17. uri.

Delo bo potekalo v mali skupini, zato je število prijav omejeno. Prosimo za pravočasno prijavo.

Prispevek za tri srečanja znaša 5 EUR.

Prijave so možne na elektronski pošti suzana.padezanin-lavuger@guest.arnes.si ali na telefonski številki 02 23 49 700 (tajništvo).