Praznični dnevi

Spoštovani starši!

Praznični dnevi so pred vrati. Želimo, da jih preživite čim bolj sproščeno in veselo. Zato vas vabimo, da se nam pridružite na teh decembrskih dogodkih.

Vabljeni v petek, 19. 12. 2014, ob 17. uri pred dvorano v Sp. Dupleku, kjer bo otvoritev božično-novoletnega sejma. Obvezna udeležba je za učence od 6. do 9. razreda, ker so to aktivnosti prvega dela kulturnega dne. Otroci in starši iz vrtca bodo okrasili jelko. Naš zavod bo imel stojnico s srečelovom.

V nedeljo, 21. 12. 2014, bodo ob 16. uri naši učenci nastopili z gledališko predstavo Maček Muri, ki bo v dvorani v Sp. Dupleku.

Sejem bo potekal od petka, 19. 12., do nedelje, 21. 12. 2014.

V ponedeljek, 22. 12., se bomo poveselili in zapeli skupaj z raperjem Zlatkom v dvorani v Sp. Dupleku vsi učenci naše šole vključno s podružnicama od 10.00 do 11.30. To bo nagradni koncert, ki smo si ga prislužili z zbiralno akcijo starih aparatov.

V sredo, 24. 12., bo potekal drugi del kulturnega dne v šoli s proslavo, novoletnim rajanjem, gledališko prestavo naših učencev. Dan bomo zaključili s skupnim brezplačnim kosilom za vse učence od 1. do 9. razreda. Rednim naročnikom kosila bomo ta dan odšteli.

Sp. Duplek, 15. 12. 2014

Vodja prireditev: