“Počitnice po vijoličasto”

vijole

Spoštovani,

28. in 29. aprila organizira NK Maribor v Ljudskem vrtu “Počitnice po vijoličasto”, da bi otrokom, ki bodo med prvomajskimi prazniki ostali doma, popestrili dneve z zanimivim projektom. Z brezplačnimi delavnicami v ustvarjalnem kotičku in številnimi spretnostnimi igrami v igralnem delu pod nadzorom trenerjev Nogometne šole NK Maribor. Poskrbljeno je tudi za brezplačno malico (hot dog + ledeni čaj ali voda)! Kaj nas čaka med trenutki zabave v Ljudskem vrtu?

Igralni del za otroke vseh starosti:

– merjenje hitrosti in natančnosti udarca pod računalniškim nadzorom
– spretnostni poligoni z žogo (zadevanje cilja, preskok, “slalom”)
– otroški nogometni turnir na napihljivem igrišču
– ročni nogomet in nogomet na igralnih konzolah Playstation

(Udeležence naprošamo, naj s seboj prinesejo športno obutev za dvorano.)

Ustvarjalni del z delavnicami:

– izdelovanje grafitov
– poslikava obrazov
– barvanke s simboli NK Maribor
– kotiček za deklice

Torek, 28.4.
10.00 zbor v športni dvorani Lukna in začetek aktivnosti v športnem parku in ustvarjalnem kotičku
10.30 – 11.30 ogled zadnjega treninga članske ekipe pred derbijem z Olimpijo s tribune stadiona Ljudski vrt
11.30 – 15.00 nadaljevanje vseh aktivnosti v igralnem in ustvarjalnem delu, ob tem pa bodo imeli otroci tudi možnost pridobitve vstopnic za derbi z Olimpijo zase in za starše

Sreda, 29.4.

od 12.00 vse aktivnosti igralnega in ustvarjalnega dela v razširjenem Fun parku (tokrat na zunanjih površinah – na južni ploščadi stadiona Ljudski vrt)
17.00 derbi NK Maribor – Olimpija
Vabljeni na nepozabno izkušnjo počitnic za celotno družino!