Izposoja učbenikov

Spoštovani starši!

Ob koncu šolskega leta načrtujemo uporabo učbenikov in drugih učnih gradiv za naslednje šolsko leto.

Izposoja učbenikov je mogoča iz učbeniškega sklada šole, kar pomeni, da si učenci izposodijo učbenike brezplačno. Pogoj za to je, da starši izpolnite in podpišete priloženo naročilnico, učenec pa naročilnico odda v šoli. Datum izposoje bo 7. in 8. julija ter 24. in 25. avgusta 2015 od 8.00 do 13.00 v OŠ Duplek.

Za nakup delovnih zvezkov in drugih učnih gradiv, ki jih bodo učenci potrebovali pri pouku, smo tudi tokrat zbrali ponudbe treh založb (Mladinska knjiga, Kopija nova in DZS), ki zajemajo sezname po izboru učiteljev. Preglejte jih in izberite tisto, ki vam najbolj ustreza ali gradivo nabavite drugje.

Lepo pozdravljeni!

Seznami