Roditeljski sestanek – 28. 9. 2015

Zakorakali smo v novo šolsko leto – učenci, strokovni delavci in starši. Z delom smo pričeli polni energije in želje do znanja. Kaj načrtujemo, kje želimo in pričakujemo naše skupno sodelovanje in še marsikaj vam bomo povedali na našem prvem druženju v tem šolskem letu.

Vabimo vas, da se v ponedeljek, 28. septembra 2015, ob 17. uri udeležite: 1. skupnega roditeljskega sestanka v jedilnici šole, ki ga bomo pričeli s predavanjem in kratko delavnico Ulica v otroški sobi – Varna raba interneta in mobilnih naprav.

Predavanje bo izvedeno v okviru projekta www.safe.si, ki sledi svojemu poslanstvu informiranja in izobraževanja staršev, učiteljev ter učencev o možnih ukrepih in zaščiti otrok ter mladostnikov na internetu. Predaval nam bo dr. Benjamin Lesjak, predavatelj pri www.safe.si, pravnik in strokovnjak za varstvo zasebnosti in druga pravna vprašanja rabe interneta.

Nadaljevali bomo z oddelčnimi roditeljskimi sestanki v učilnicah posameznega oddelka.

Veselimo se srečanja z vami!