Tehniški dan – centralna šola

Zadnja ura, zadnji čas,

da se poslovi od nas.

OBVESTILO!

V ponedeljek, 7. 12. 20015, bodo imeli učenci centralne šole od 1. do 9. razreda tehniški dan.

Z dejavnostmi bodo pričeli ob 13.30, ko bo za vse učence organizirano kosilo, sledile bodo delavnice po razredih, na katere ste vljudno vabljeni, da se nam pridružite. Z delom bomo zaključili ob 17.30.

Avtobusni prevoz: Korošec – Zg. Duplek – Sp. Duplek – 13.10, Vurberk – SP. Duplek (šola) 13.10. Ob povratku za prevoz poskrbite starši ali se učenci vračajo s šolskim avtobusom ob 17.40 v smeri Vurberka in Zg. Dupleka.

Jutranje varstvo
bo potekalo po ustaljenem urniku od 6.20 do 8.20 z nadaljevanjem varstva v oddelku podaljšanega bivanja.

OPB
bo organiziran samo za tiste učence od 1. do 3. razreda, ki potrebujejo dopoldansko varstvo od 7.30 do 13.30. Zaradi organizacije dejavnosti vas prosimo, da izpolnite spodnji del obvestila, če za otroka potrebujete dopoldansko varstvo, in ga vrnete razredničarkam do četrtka, 3. 12. 2015.

V decembru rednih govorilnih ur ne bomo izvajali, zato vas prosimo, da za informacije o svojem otroku koristite tedenske dopoldanske govorilne ure razrednikov ali drugih učiteljev.

Želimo vam prijetne decembrske dni. Z veseljem vas pričakujemo!

Sp. Duplek, 30. 11. 2015

Vodja tehniškega dne: Marjetka Bezjak