Kulturni dan za učence od 6. – 9. razreda

V petek, 18. 3. 2016, bomo imeli kulturni dan za učence od 6. – 9. razreda. Na II. gimnaziji si bomo ogledali musical Alice v čudežni deželi. Ker predstave potekajo izključno ob 18. uri, pouk dopoldan odpade oz. bo potekal po naslednjem urniku:

• · Odhod avtobusa iz smeri Vurberk, postaja Berlinger: 15.20
  • · Odhod avtobusa iz smeri Zg. Duplek oz. Metava, postaja Korošec: 15.40
  • · Prihod učencev v šolo: 16.00
  • · Odhod na II. gimnazijo: 17.00
  • · Ogled predstave: 18.00
  • · Povratek domov: 20.30
  • · Izstop po postajah, na parkirišču OŠ učenci za Vurberk prestopijo na avtobus za Vurberk

V kolikor namerava kateri izmed učencev po predstavi ostati v mestu, je to možno izključno v primeru, da starši osebno pridejo po otroka pred II. gimnazijo ob 20.20 in ga osebno prevzamejo od razrednika.
Cena vstopnice za predstavo je 8EUR, predvideni stroški prevoza pa znašajo okoli 4EUR. Skupni znesek bo obračunan na plačilnem nalogu za malico prihodnji mesec.
Kulturni dan je del rednega šolskega programa, zato je udeležba obvezna!

Sp. Duplek, 13. 3. 2016 Organizatorja:
N. Jesenik in P. Kramberger