Prvi šolski dan

Drage učenke in učenci!

Ob začetku novega šolskega letu 2016/17 vam želim, da boste radi hodili v šolo, se v njej tudi kaj naučili in da vam bo to v veselje.
V četrtek, 1. 9. 2016, nestrpno pričakujemo tudi prvošolčke in naredili bomo vse, da boste skupaj s starši preživeli prvi šolski dan zelo lepo.
Ostali učenci bodo večino časa preživeli v medsebojnem druženju z učitelji in zbiranju navodil za novo šolsko leto. S seboj prinesite copate, beležko in pisalo.

Urnik dejavnosti na matični šoli in podružnicah:
Od 8.00 – 11.00 za učence od 2. – 9. R.
Za prvošolce in prvošolke smo pripravili poseben program – več o njem si lahko preberete v spodnjem obvestilu.

Organizirani bodo tudi šolski prevozi in sicer:
Na relaciji Zimica-Korošec, Žitečka vas, Sp. Duplek: odhod ob 7.00 in povratek ob 11.20.
Na relaciji Vurberk, Čreta, Dvorjane: odhod ob 7.30 in povratek ob 11.00.
Na relaciji Ciglence-Jug: odhod ob 7.30 in povratek ob 11.00.

V četrtek ni organiziranega jutranjega varstva in podaljšanega bivanja, bo pa malica.

Ravnatelj: Đano Novak