Božiček za en dan

V letošnjem šolskem letu so člani šolske skupnosti, ki jo sestavljajo predstavniki posameznih razredov, dali pobudo, da se pridružimo akciji BOŽIČEK ZA EN DAN. Dogovorili smo se, da vsaka razredna skupnost za izbranega otroka iz socialno ogroženih družin, pripravi eno darilo. Seznam otrok vsako leto pripravijo organizatorji akcije BOŽIČEK ZA EN DAN.
Vsak razred bo pripravil darilo, ki se bo zložilo v škatlo, ki jo bodo otroci sami okrasili. Darilo bo nato mentorica ŠS odpeljala v zbirni center v Mariboru.

Vsaka škatla bi naj vsebovala:

• NEKAJ ZA “CARTANJE”: plišasti medvedek, punčka… (odvisno od starosti nadobudneža)
  • NEKAJ ZA OSEBNO HIGIENO: milo, gel za tuširanje, brisačka
  • ŠOLSKE POTREBŠČINE: svinčnike, barvice, radirke, pobarvanke, knjigice
  • IGRAČO (odvisno od starosti, pri tistih starejših lahko igračo nadomestimo  malce več šolskimi potrebščinami…)
  • KOS OBLAČILA
  • SLADKARIJE (pa ne preveč)

Za pripravo škatel imajo razredi čas do 1. 12. 2016.

Mentorica ŠS: Valentina Gaberšek Jančič