Šport in špas, 10. druženje in gibanje vseh generacij – sobota, 13. maj

Spoštovani starši in učenci!

V soboto, 13. 5. 2017, naša šola in vrtec ponovno sodelujeta v vseslovenskem športnem dogodku Šport in špas, 10. druženje in gibanje vseh generacij.

Ta dan je namenjen predvsem druženju z Vami, Vašimi otroki in ostalimi sorodniki. Verjamemo, da boste skupaj z otroki preživeli lep sobotni dopoldan.

Program bo pester in zabaven. Nagradili bomo najštevilnejšo družino, najstarejšega in najmlajšega udeleženca prireditve. Za uvod se bomo segreli ob glasbi. V nadaljevanju vam bodo izmerili krvni tlak, predstavil se bo čebelar g. Marjan Krepek, društvo Melisa, ukvarjali se boste z različnimi športnimi aktivnostmi, ki bodo potekale na nogometnem igrišču za šolo v Sp. Dupleku. Udeležili se boste lahko plesne delavnice z vaditeljico Sanjo Zajc.

V humanitarne namene bomo zbirali star časopisni papir (najmanj 1kg na osebo). Zbirno mesto bo za šolo pri garaži.

Ker je v LDN ta sobota predvidena kot delovni dan, je udeležba za učence obvezna!

Vabljeni ste torej v soboto, 13. 5. 2017, ob 8.30, ko se prične program po sledečem urniku:

• 8.30 – zbor udeležencev za šolo na asfaltnem igrišču, kjer bo za učence malica
  • 8.45 – nagovor ravnatelja ter ogrevanje ob glasbi 9.00 do 10.45 zabavno-športne dejavnosti po postajah
  • 10.45 – podelitev nagrad najštevilnejši družini, najstarejšemu in najmlajšemu udeležencu
  • Zaključek predvidoma do 11.15.

Vozni red šolskega avtobusa:

• 8.00 – Zimica Korošec – Cvikl – Žitečka vas – Zg. Duplek – Križ – Kancler do šole Sp. Duplek.
  • Povratek: 11.30

• 8.00 – Vurberk Berlinger – Marof – Kogelšek – Dvorjane II Novak – Čreta polje – Čreta obračališče – Vurberk 14 – Dvorjane cerkev -Dvorjane Brumen In do šole Sp. Duplek.
  • Povratek: 11.30.

• 8.15 – Ciglence Jug in po postajah do šole
  • 11.10 – od šole po postajah domov.

Vodji programa: Barbara Ivančič in Milena Drevenšek
Ravnatelj: Đano Novak