Prezračimo omare – jesenska izmenjava oblačil

OŠ Duplek ponovno prireja akcijo Prezračimo omare – jesenska izmenjava oblačil!

Izmenjava oblačil je po eni strani odlična priložnost za osvežitev vaše garderobe, po drugi strani pa s sodelovanjem v akciji rušite tabuje o rabljenih oblačilih in na ustvarjalen način podaljšujete življenjski cikel izdelka.
Namenjena je izmenjavi odvečnih oblačil, šolskih potrebščin in knjig.
Prezrači omare in osvobodi stanovanje vsega nepotrebnega. Zberi vsa odvečna, lepo ohranjena oblačila, uporabne šolske potrebščine in knjige. Prinesi jih v šolo in se nam pridruži v menjalnici.

Izmenjava poteka po načelu »Prinesi – odnesi – podari«!

Akcija bo potekala v petek, 20. 10. 2017, od 17. do 19. ure v jedilnici OŠ Duplek, Korenska c. 31, Sp. Duplek.

Zbirali bomo:

• ohranjena moška, ženska in otroška oblačila (za starost od 0 – 15 let),
  • ohranjeno moško, žensko in otroško obutev (za starost od 0 – 15 let),
  • otroške igrače,
  • šolske potrebščine (zvezke, pisala, peresnice, ravnila…,
  • modni dodatki (šali, rute, pasovi, nakit…),
  • otroško in mladinsko literaturo.

Če ne želite izmenjave, pa bi radi osvobodili stanovanje nepotrebnega, vas vabimo, da nam prinesete in podarite oblačila, šolske potrebščine in knjige. Razdelili jih bomo tistim, ki jih potrebujejo.

Veselimo se skupne akcije. Pridruži se nam, morda najdeš tudi zase kaj uporabnega!

Vodji akcije:
Marina Herman in Marjetka Bezjak