​Predstavitve srednjih šol

V torek, 6. 11. 2017, smo v kulturni dvorani v Koreni organizirali Tržnico srednjih šol. Na tržnici je 20 šol iz Podravja predstavilo svoje programe in dejavnosti, ki potekajo na njihovih šolah. Prav tako se je predstavila umetniška gimnazija Franca Mikloščiča Ljutomer.
Obisk tržnice je bil za 9. razrede obvezen. Za učence od 6. do 8. pa prostovoljen. Odziv je bil velik, saj so učence spremljati tudi njihovi starši. V dvorani je je bilo veselo, sproščeno vzdušje in tudi dišalo je, saj je Srednja šola za​ gostinstvo in turizem pripravljala hrano in pijačo. Tako so učenci v sproščenem pogovoru s profesorji in dijaki lahko dobili informacije o šolah, ki jih zanimajo.

Upamjo, da bo so dobili odgovore, ki so jih iskali. Če pa je še ostalo kakšno neodgovorjeno vprašanje ali se je pojavila kakšna dilema, se učenci lahko oglasijo pri šolski svetovalni delavki.