Šport in špas – sobota, 19. maj

V soboto, 19. 5. 2018, bo v šoli in vrtcu potekal športni dogodek Šport in špas, druženje in gibanje vseh generacij. Dogodek bo izpeljan v vsakem vremenu!
V primeru dežja se bodo otroci iz vrtca in njihovi spremljevalci ter učenci od 1. do 5. razreda udeležili pohoda z dežniki do Ciglenc. Za učence od 6. do 9. razreda bodo organizirane športne aktivnosti v telovadnici.
Samo v primeru dežja se učenci podružničnih šol udeležijo pohoda v okolici svojih podružnic, drugače pa se udeležijo dogodka v Sp. Dupleku, kot je bilo zapisano v predhodnem obvestilu.
Ker je v LDN ta sobota predvidena kot delovni dan, je udeležba za učence od 1. – 9. razreda obvezna!
Če pa nam bo vreme naklonjeno, bo prireditev potekala po sledečem urniku:

• 8.30 – zbor udeležencev pred šolo, kjer bo malica
  • 8.45 – pozdravni nagovor ter ogrevanje ob glasbi
  • 9.00 do 10.45 zabavno-športne dejavnosti po postajah
  • 10.45 – podelitev nagrad najštevilnejši družini, najstarejšemu in najmlajšemu udeležencu
  • Zaključek predvidoma do 11.15.

Vodji programa:
Barbara Ivančič in Milena Drevenšek