Rišem za prijatelja, 2019

V sklopu projekta RIŠEM ZA PRIJATELJA 2019, ki ga je organiziral ACRON d. o. o in lastnik verige prodajaln OFFICE&MORE in BAGS&MORE so tokrat z likovnimi izdelki sodelovali tudi učenci OŠ Duplek; Neja Voglar,Tjaša Hojnik, Sofiia Barsuchenko in Maša Kajbič.

Tema projekta je bila NARAVA.
Sodelovalo je več kot 100 šol, od katerih so skupno prejeli preko 5700 risbic. Izmed vseh risbic, je bilo izbranih 15 finalistov, med katerimi je tudi likovno delo učenke OŠ DUPLEK, Maše Kajbič iz 7. razreda.
Izmed 15. finalistk, se bo na podlagi največ namenjenih všečkov izbralo 6 motivov, ki bodo prihodnje šolsko leto krasile platnice A4 zvezkov. Od vsakega prodanega zvezka s tem motivom, bo organizator projekta v dobrodelne namene oziroma v šolski sklad zmagovalnih šol (risb) podarili 1 €.
Če bo katera izmed izbranih finalnih risb (teh bo 6) poslana v sklopu šole, se tej šoli podari še dodatna donacija šolskih potrebščin, v trgovini, v vrednosti 50 € na izbrano risbo.

Torej podprimo in glasujmo za našo Mašo, tako da všečkate njeno delo

Glasovanje bo potekalo do 27. 1. 2019.