Spoštovani starši in skrbniki,

po današnjih informacijah bodo z namenom preprečevanja morebitne širitve obolelih za korona virusom od 16. 3. 2020 do predvidoma 29. 3. 2020 zaprte vse vzgojno-izobraževalne ustanove v Sloveniji.
Glede na javna navodila pristojnih služb, priporočamo, da jutri v kolikor imate to možnost, obdržite otroke doma. Za otroke, ki bodo prišli v šolo, bomo pouk prilagodili.
Vsi preventivni ukrepi, ki jih izvajamo ostajajo še naprej v veljavi. Vsem zunanjim obiskovalcem bomo vstop v šolo omejili, za to vas prosimo, da določene zadeve urejate s pomočjo elektronske pošte ali telefona. Če prihajate po otroke, vstopajte v šolo le, če spremljate učenca prvega razreda ali v zares nujnih primerih.
Po navodilih MIZŠ vas bomo sproti seznanjali z vsemi ukrepi, ki se bodo nanašali na vzgojno-izobraževalno delo v šoli ali doma.
Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Ostanite zdravi. Ravnatelj: Đano Novak

Odredba župana o preprečitvi širjenja bolezni