Izbirni predmeti za učence od 3. do 8. razreda

Spoštovani starši in učenci!

Trenutne razmere ne dopuščajo, da se na izbirne predmete za naslednje šolsko leto prijavljate tako, kot ste to naredili lansko leto.
Prijava na izbrane predmete bo možna samo preko spleta – rok za prijavo je podaljšan na 11. maj  2020.

Pred vami je nabor predmetov, ki jih lahko izbirate. Preglejte predstavitve, razmislite in izberite.

Učenci, ki boste naslednje šolsko leto obiskovali 4., 5. ali 6. razred, lahko izbirate iz nabora neobveznih izbirnih predmetov (izberete le en predmet).

Učenci, ki pa boste naslednje šolsko leto obiskovali 7., 8. ali 9. razred, pa izbirate iz nabora obveznih izbirnih predmetov (izberete 2 predmeta). Podrobnejša navodila in pojasnila najdete v tej prilogi: Obvestilo_izbirni

Za izbiro predmetov za vašega otroka si morate starši potrditi t.i. GDPR račun na eAsistentu. Postopek je relativno preprost; razredniki vam bodo posredovali GDPR kodo (12 mestna koda) nato pa sledite tem korakom:

S tem pridobite dostop do portala za starše, kjer lahko za svoje otroke izberete izbirne predmete za naslednje šolsko leto. Pomoč pri prijavi v GDPR vam nudi podjetje eŠola na številki: 01 777 33 99

Še video navodila:

Želimo vam vse dobro. Ostanite zdravi!