Prehrana za učence v času dela na daljavo

S predhodnim obvestilom smo vas seznanili, da bodo imeli učenci v času dela na daljavo možnost dostopa do kuhanega obroka, ki se bo pripravljal v šoli v Sp. Dupleku. Prevzem obroka bo možen na treh lokacijah in sicer:

Kuhinja pri šoli v Sp. Dupleku, ob 11.35
Podružnica Zg. Duplek, ob 11.35
Podružnica Dvorjane, ob 12.05

Za prenos obroka potrebujete 2 menažni (prenosni) posodi (3-4 delne), da ko prevzamete obrok, se za naslednji dan odda čista posoda. Primer ustrezne posode najdete v spletni prodaji mimovrtste (https://www.mimovrste.com/posode-za-shranjevanje-zivil – Lamart, Banquet).
Naročilo oz. odjavo za kosilo sporočite v tajništvo šole en dan pred prevzemom do 9 ure na telefon 02 621 28 11 ali 031 200 204. Prosimo vas, da upoštevate uro prevzema obroka, saj zaradi omejenega časa razdeljevanja, drugače to ne bo mogoče. Naročila lahko sporočite že v ponedeljek, v torek 10. 11. 2020 pa bomo pričeli z razdeljevanjem. Za prva naročila prinesite posodo, ki naj ima vašo oznako, že v ponedeljek na posamezno lokacijo ob določeni uri.