Ponovno odprtje šole

Spoštovani starši,
s torkom, 26. 1. 2021, ponovno odpiramo vrata naše šole za učence od 1. do 3. razreda. Od razrednikov ste prejeli obvestilo – Izjavo staršev pred vstopom otroka v šolo. Prosimo, da izpolnjeno in podpisano izjavo vrnete po elektronski pošti razredniku do petka, 22. 1. 2021. Če te možnosti nimate, obvestite razrednika o vaših odločitvah glede prihoda, odhoda iz šole ter prehrane. Izpolnjeno izjavo pa naj otrok prinese razredniku v torek, 26. 1. 2021. Izjava se nahaja v PRILOGI 1.
Podatke o številu otrok v JV in OPB potrebujemo za oblikovanje oddelkov v skladu s priporočili stroke.
Organiziran bo prevoz tistih učencev, ki uporabljajo prevoz kombi Damiš (Johe, Ciglence, Zapolutke, Zabrege). Prav tako ostaja prevoz AP Arriva v smeri Dvorjan in Zg. Dupleka.
Protokole za varovanje zdravja ob prihodu otroka v šolo in odhodu otroka iz šole bomo objavili na oglasnih deskah in spletni strani šole.
Lepo pozdravljeni in vse dobro,
Đano Novak, ravnatelj