Zborovski BUM 2017

Pevci MPZ OŠ Duplek se bomo v torek, 13. 6. 2017, udeležili prireditve Zborovski BUM, ki se bo odvijala na stadionu Ljudski vrt v Mariboru.
V spremstvu orkestra RTV Slovenija bo zapelo in zaplesalo približno 5500 pevcev iz 180 osnovnih šol. Koncertu bo med drugimi prisluhnil tudi predsednik RS Borut Pahor, posnela ga bo RTV Slovenija, v živo bo predvajan na Radiu Maribor, Radiu 1 in Radiu Koper.

Pevci v šolo pridejo normalno s šolskim avtobusom in imajo prve štiri ure pouk.

Avtobus nas v Maribor odpelje ob 11.15. Vaja za pevce je predvidena ob 13.00, nastop se začne ob 17.00 in traja eno uro. Odhod proti Dupleku je predviden ob 18.20.

Učenci naj imajo s seboj liter vode, dva sendviča in čokolado. V primeru sončnega vremena zaščitno kremo proti soncu in pokrivalo za na glavo, v primeru slabega vremena pa dežnik.

Zaradi velikega števila otrok na stadionu se bodo vsi učenci v Duplek vrnili z avtobusom. Do šole izstopajo po postajah.

Za varnost in prvo pomoč bo poskrbljeno.

Hvala za razumevanje.

Primož Kramberger, prof. gvz