Pustna povorka 2020

Spoštovani starši!

V letošnjem šolskem letu se bomo pustne povorke v Dupleku udeležili učitelji in učenci od 1. do 5. razreda naše šole s skupinsko masko »DREVESA«. Drevesa otrok in učiteljev vam bodo pričarala gozd mladih prijateljev narave, ki se zavedajo pomena dreves in vpliva na naše okolje in življenje.
Ta dan je delovna sobota.

Pustna povorka bo v soboto, 22. 2. 2020.
Zbirno mesto bo med 15.20 in 15.30 uro pred gostilno Namestnik, v Spodnjem Dupleku. Prosimo, da učenci na zbirnem mestu poiščejo svoje učitelje, da se bomo kot skupinska maska pridružili povorki.

Vsaka pustna šema, bo po končani povorki in po podelitvi nagrad v šotoru prejela krof in hrenovko ali kranjsko klobaso.

Želimo Vam, da sobotni dan preživite kar se da norčavo in veselo.

Po počitnicah vas prosimo, da prinesete pustne kostume nazaj v šolo, kjer jih bomo shranili in uporabili še za kakšno pustno masko. Ker je pustni torek med zimskimi počitnicani, lahko pridejo otroci v petek, 21.2., v šolo namaskirani. Pouk bo potekal bolj norčavo po petkovem urniku.

Učitelji OŠ Duplek