Seznam šolskih potrebščin za šol. leto 2020/21

V priponki je seznam učnih gradiv in potrebščin, ki jih bodo učenci potrebovali v naslednjem šolskem letu. Urejen je po razredih.

Za nakup delovnih zvezkov in drugih učnih gradiv smo za vas izbrali ponudbi dveh založb (Mladinska knjiga in Kopija nova), ki zajemata sezname po izboru učiteljev, in ju bodo učenci prinesli domov. Preglejte ju in izberite tisto, ki vam najbolj ustreza ali gradivo nabavite drugje.

Do elektronske oddaje naročila vseh gradiv, ki so jih za vaše otroke izbrali učitelji, lahko dostopate le z nekaj kliki na naslednjih povezavah: Mladinska knjiga in Kopija nova.

Gradiva za 1., 2. in 3. razred priskrbi šola (učenci jih prejmejo brezplačno na začetku šolskega leta 2020/21), tako da starši kupite le potrebščine, ki jih otroci potrebujejo.

Za višje razrede je urejena brezplačna izposoja učbenikov iz učbeniškega sklada šole. Ta bo potekala na začetku julija in koncu avgusta (natančni datumi bodo objavljeni na spletni strani šole).

Vsa gradiva 2020/21

Upravljavka učbeniškega sklada