Športni dan “Pohod po Dupleku”, ponedeljek 8. marec (6. – 9. razred)

Datum: PONEDELJEK, 8. 3. 2021

Prihod v šolo: do 7.30 (6. do 9. razred)

Zbirališče: 7.30 asfaltno igrišče za šolo, VSAK RAZRED STOJI PRI SVOJI OZNAKI (mehurček). DRŽITE RAZDALJO. S seboj imejte MASKE.

Malica: 7.30 – 8.00 (asfaltno igrišče za šolo). Malico prevzamete pri kuhinji in jo odnesete na igrišče k posameznim razredom

Pohod: 8.00 – 8.10 Ponovitev navodil za varno hojo (prometni predpisi in navodila NIJZ). Razredi odhajajo z zamikom nekaj minut, da se učenci različnih razredov ne bi mešali med seboj.
Trasa pohoda: OŠ Duplek – Šolska pot – Talce – stari mlin – Zabrege – Pri križu – prečkamo glavno cesto – na nasip – Wake park (počitek). Povratek v smeri OŠ Duplek.

Kosilo: po ustaljenem urniku

Šolski avtobus: vozi po ustaljenem voznem redu.

Kdor v ponedeljek ne bo imel kosila naj ga pravočasno odjavi.

ŠPORTNI DAN BO OB VSAKEM VREMENU.

Oblecite in obujte se vremenu in aktivnosti primerno. Pridite v športnih oblačilih in obutvi (po potrebi pokrivalo za zaščito glave, lahko sončna očala, zaščitno kremo proti soncu ali dežnik, če bo vremenska napoved dež, po želji pohodne palice).

S seboj imejte steklenico VODE!

Astmatiki in alergiki ne pozabite na ustrezna zdravila oz. pripomočke (pravočasno vzemite zdravila).