Prvi šolski dan

Lep šolski pozdrav vsem učencem!

Počitnice se počasi zaključujejo in bliža se novo šolsko leto. Pred nami so novi cilji, ki jih bomo zagotovo dosegli.
Verjamem, da bomo v šoli več časa kot v preteklem letu. Želim vam, da boste dneve preživljali v druženju, veselju in dobri volji in si na ta način pridobili veliko znanja.

Prvi šolski dan nestrpno pričakujemo tudi prvošolčke in naredili bomo vse, da boste skupaj s starši preživeli lep dan.
Za ostale učence bo ta dan namenjen predvsem druženju z učitelji in zbiranju navodil za novo šolsko leto. S seboj prinesite copate, beležko in pisalo. Vidimo se v sredo, 1. 9. 2021.

Urnik dejavnosti na matični šoli:
Od 8.00 – 10.30 za učence od 2. – 9. r.
Od 10.00 – 12.00 za učence 1. r. (podrobnejša navodila poslana po pošti).

Urnik na podružnicah:
Od 8.00 – 10.30 za učence od 2. – 4. r.
Od 9.30 – 12.00 za učence 1. r. (podrobnejša navodila poslana po pošti).

Organizirani bodo tudi šolski prevozi in sicer:
1. Avtobus ARRIVA

• na relaciji Zimica – Žitečka vas – Zg. Duplek – Sp. Duplek: odhod ob 7.00 (1. avtobus); na relaciji Zg. Duplek pri križu – Sp. Duplek Slanič – Sp. Duplek Log – Sp. Duplek ob 7.10 (2. avtobus). Povratek ob 10.50.
  • na relaciji Vurberk – Čreta – Dvorjane: odhod ob 7.00 (redni avtobus) in povratek ob 10.30 (šolski avtobus).

2. Kombi Damiš:

• 7.00 postaja pri Bezjaku – 7.10 (Zapolutke) – Sp. Duplek.
  • Za šolo Dvorjane: 7.25 (režijski obrat) – 7.26 (gostilna Johana) – 7.27 (križišče) – šola Dvorjane.
  • 7.35 (Ciglence pri Krambergerju) – Ciglence – Dvorjane – Johe – Sp. Duplek.
  • Povratek ob 10.20 iz OŠ Dvorjane in 10.30 iz OŠ Sp. Duplek.

3. Avtobus Damiš:

• na relaciji Dupleški vrh – OŠ Duplek: odhod ob 7.35.
  • Povratek ob 10.30 iz OŠ Duplek

Na avtobusu je obvezna uporaba maske za vse potnike!
Prvi šolski dan ni organiziranega jutranjega varstva in podaljšanega bivanja, bo pa malica.
Veselimo se ponovnega srečanja z vami!

Ravnatelj: Đano Novak