Delavnice za starše – Pozitivno starševstvo

Vabim vas na tro-delni sklop delavnic za starše in vse, ki se tako ali drugače ukvarjate z otroki (vzgojitelji, učitelji, dedki, babice, varuške), z naslovom POZITIVNO STARŠEVSTVO, v katerem bomo s pomočjo novih znanstvenih informacij o človeku, pogovorov, igre vlog in drugih praktičnih delavničnih metod bolje spoznali svet otrokovega doživljanja ter se učili, kako lahko drugače reagiramo, kot smo morda bili vajeni do sedaj ter z novimi načini in reakcijami dosegamo boljše učinke pri vzgoji. Z novo pridobljenimi znanji lahko otroku pomagamo pri razvoju in oblikovanju osebnosti v zdravega, srečnega in uspešnega človeka. Srečanja so namenjena v pomoč staršem pri soočanju z zahtevnejšimi trenutki pri vzgoji v sodobnem času.

Podrobnosti v priponki: Vabilo Pozitivno starševstvo

na predavanje vabi Medgeneracijski center Danica Duplek, v Kulturni dom v Dvorjanah.