Govorilne ure

Govorilne ure za starše od 6. do 9. razreda centralne šole bodo potekale vsak drugi ponedeljek v mesecu, za starše od 1. do 5. razreda pa vsak tretji ponedeljek v mesecu.
Na podružnicah bodo govorilne ure potekale vsako tretjo sredo v mesecu.
Starši se boste na govorilne ure lahko najavili pri razredniku z vpisom v preglednico spodaj.

Dopoldanske govorilne ure v šolskem letu 2022/23

ŠT. PRIIMEK IN IME RAZRED ČAS PROSTOR
1 BEZJAK Marjetka 7.c sreda, 10.30 – 11.00
kabinet ZGO – GEO, po predhodni najavi
2 BOHORČ Jean 7.a Petek, 11.05 – 11.50 Kabinet RAČ
3 BRAČIČ Brigita   sreda, 9.25 – 10.10 pisarna
4 DEMALI Jasmina   petek, 11.50 kabinet AN po najavi
5 DREVENŠEK Milena 1.a torek, 8.20 – 9.05 pisarna
6 FERK Maja 9.a ponedeljek, 8.20-9.05 Kabinet TJA
7 GRABUŠNIK P. Loresana 6.b torek, 10. 15 – 10. 55 učilnica oz. kabinet TIT
8 HERMAN Marina   torek, 10.15 – 10. 55
kabinet ZGO -GEO po predhodni najavi
9 HLIŠ Tjaša 2.a četrtek, 9.05 – 9.50 Kabinet RP, po predhodni najavi
10 IVANČIČ Barbara 7.b sreda, 11.05 – 11.50 kabinet šport 1, po predhodni najavi
11 JESENIK Nevenka   ponedeljek, 8.20 – 9.00 Kabinet TJA, po predhodni najavi
12 KONRAD Andreja 1.a sreda, 11.55 – 12.40 kabinet RP, po predhodni najavi
13 KORES Natalija 6.a ponedeljek, 11.05 – 11.50 kab. NAR
14 KOS Jasna 5.b petek, 11.05 – 11.55 kabinet RP
15 KOŠTI Simon 5.a četrtek, 9.25-10.10 kabinet RP
16 KRAJNC Branko   petek, 7.30 – 8.15  
17 KRAMBERGER Primož 8.b sreda, 9.25 – 10.10. Kabinet GUM
18 MALINIČ K. Donataja 8.a torek, 8.20-9.05 Kabinet tja
19 MIHOLIČ Tomaž 9.b četrtek, 9.25 – 10.10 MME kabinet
20 MURKO Marijana 1.a četrtek, 10.15- 11.00 nivojska 1
21 NOVAK Đano      
22 NOVAK Jerneja   torek, 8.20 -9.05 zbornica, po predhodni najavi
23 ORNIK Maja 4.a torek, 11.05 – 11.50 kabinet RP
24 PAVLIN Andrea   sreda, 11.05 – 11.50  
25 ŠVEGL Andrejka   ponedeljek. 11.05-11.50 knjižnica
26 VAUPOTIČ Jasmina 8.c petek, 11.05 – 11.50 kabinet MAT
27 VAUPOTIČ Suzana 3.a petek,11.55-12.40 kabinet RP
28 VIŠČEK Anja   Torek, 9.25 – 10.10
Kabinet K2 športna dvorana, po predhodni najavi
29 VTIČ ČUČEK Nuša   četrtek, 10.15 – 11.00 Kabinet MAT
30 ZELENIK Andreja   sreda 8.20 – 9.00 Kabinet LUM, po predhodni najavi

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on Facebook