Govorilne ure

Govorilne ure za starše učencev od 1. do 5. razreda bodo potekale vsak tretji ponedeljek v mesecu.
Za starše učencev od 6. do 9. razreda pa vsak drugi ponedeljek v mesecu.
Na podružnicah bodo govorilne ure potekale vsako tretjo sredo v mesecu.
Starši se boste na govorilne ure lahko najavili pri razredniku z vpisom v preglednico spodaj.

Dopoldanske govorilne ure v šolskem letu 2020/21

Centrala
ŠT. PRIIMEK IN IME RAZRED URA DAN PROSTOR
1. BEZJAK Marjetka 10.15 – 11.00 petek kabinet GEO
2. BOHORČ Jean 9.25 – 10.10 Sreda Kabinet Rač
3. BRAČIČ Brigita 11.05 – 11.50 torek pisarna
4. DEMALI Jasmina 9.b 11.05 – 11.30 ponedeljek zbornica
5. DREVENŠEK Milena 1.a 8.20 – 9.05 četrtek pisarna
6. FERK Maja 7.a 10.15 – 11.00 sreda Kabinet TJA
7. GRABUŠNIK P. Loresana 10.15 – 11.00 torek zbornica ali kabinet TIT
8. HERMAN Marina 10.15 – 11.00 torek Kabinet ZGO-GEO
9. IVANČIČ Barbara 11.05 – 11.50 ponedeljek zbornica ali kabinet v dvorani
10. JESENIK Nevenka 8.b 9.30 – 10.00 Torek Kabinet TJA
11. KORES Natalija 9.25 – 10.10 sreda kabinet NAR
12. KOS Jasna 1.a 11.55 – 12.40 Torek zbornica
13. KOŠTI Simon 5.a 10.15 – 11.00 četrtek zbornica
14. KRAJNC Branko 8.a 9.25 – 10.10 četrtek kabinet NAR
15. KRAMBERGER Primož 6.b 10.15 – 11.00 Sreda Kabinet GUM
16. KRIVEC Vlasta 5.b 10.15-11.00 ponedeljek kabinet 2. VIO
17. MALINIČ K. Donataja 6.a 9.25 – 10.10 Ponedeljek Tja kabinet
18. MIHOLIČ Tomaž 7.b 9.25 – 10.10 Sreda MME kabinet
19. MIKEC A. Martina 4.a 11:55 – 12:40 Torek zbornica
20. MULAOSMANOVIČ D. 9.25 – 10.10 torek kabinet GUM
21. NOVAK JERNEJA 11.55 – 12.40 četrtek zbornica
22. ORNIK Maja 5.c 11.55 – 12.40 torek zbornica
23. PAVLIN Andreja 11.05 -11.50 Ponedeljek zbornica ali kabinet v dvorani
24. REISMAN MIHAEL 10:15 – 11:00 Torek Zbornica
25. ŠKET Darja 3.a 11:55 – 12.40
sreda – po predhodni najavi
26. VAUPOTIČ Jasmina 9.a 10.15 – 11.00 Petek MAT kabinet
27. VAUPOTIČ Suzana 2.a 12.45 – 13.30 sreda Zbornica
28. VTIČ ČUČEK Nuša 11.05 – 11.50 četrtek kabinet MAT
29. ZAVEC Tamara 9.25-10.10 četrtek zbornica
30. ZELENIK Andreja 8.20 – 9.05 četrtek zbornica
Podružnica Dvorjane
1. Dunja Gostenčnik 3.b 11:50 – 12:40 torek razred 3. b
2. Hajdi Kelc 1. b 9.25 – 10.10 petek zbornica
3. Dijana Širovnik Koščica 2.b 8:20 – 9:25 Petek Zbornica
4. Miljana Palčič 1. b 9.25 – 10. 10 torek Zbornica
5. Ines Nedeljko 4.b 11:50-12:40 ponedeljek Zbornica
Podružnica Žitečka vas
1. Nina Mohar Krajnc 3. c 10:15 – 11:00 ponedeljek zbornica
2. Nataša Cimerman 1.c 9.25 – 10.10 sreda
3. Jožica Bigec OPB1 11.55-12.40 ponedeljek zbornica
4. Andraž Vuherer 2.d 10.15-11.00 sreda zbornica
5. Petra Fajfer 4.c 11.05 – 11.50 četrtek zbornica
6. Maja Emeršič 1.c 9.25 – 10.10 sreda zbornica
5. Andrejka Dovečar OPB2 11.50-12.40 četrtek zbornica
6. Andreja Konrad 2.c ponedeljek zbornica

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on Facebook