Govorilne ure za starše učencev centralne šole – od 1. do 9. razreda,

Pozdravljeni.
V ponedeljek, 15. marca, bomo med 16.30 in 18.30 uro izvedli govorilne ure za starše učencev centralne šole.
Glede na epidemiološko situacijo bomo tokrat govorilne ure izvajali s pomočjo video konferenc (Zoom).
Postopek je zelo podoben naši utečeni obliki:
1) Rezervirajte si termin z učiteljem (na voljo so tako razredniki kot nerazredniki) z vpisom svojega imena in oddelka vašega otroka (npr: Jože Volk, 7.b) v preglednico (povezave do preglednic so spodaj).
2) Najkasneje v ponedeljek dopoldan boste od učitelja/učiteljev dobili povezavo do učiteljeve Zoom konference.
3) V ponedeljek vsaj nekaj minutk pred dogovorjenim terminom obiščite povezavo, ki ste jo dobili od učitelja.
4) Ob dogovorjeni uri vas bo učitelj iz čakalnice sprejel v videokonferenco, kjer vam bo na voljo 7 minut.
5) Za pomoč pri video konferencah Zoom se lahko obrnete tudi na svoje otroke, ki imajo bogate izkušnje komuniciranja na ta način.