Spletno predavanje “Kako otroku približati branje”

Spoštovani starši,

pošiljamo vam prijazen predlog za sobotno spletno predavanje Boštjana Gorenca – Pižame, ki bo v soboto, 15. 1. 2022, ob 18:30 z naslovom Kako otroku približati branje. Predavanje bo potekalo v okviru 2. Šole za starše Pozitivne psihologije.

Vprašanja, na katera bo predavatelj odgovoril:
• Kdaj otroku začnemo brati in kaj (ter ga s tem preko svojega zgleda vpeljemo med zaprisežene bralce)?
• Kako se branja “nalezemo”?
• Kako lahko dosežemo, da otroka branje pritegne kot najzanimivejša igra?
• Skoraj vse je že na svetovnem spletu in digitalno je vseprisotno. Ali ob tem morda kdo oporeka, zakaj bi torej sploh še brali?
• “Povej, kaj bereš, pa ti povem, kdo si.” Koliko resnice je v tej trditvi? Branje vzgaja. V kaj se vzgaja otrok z izbiro branja?
Predavanje je brezplačno, prijavite se tukaj. Po predavanju je predavatelj še na voljo za vprašanja. Sicer pa si lahko predavanje kasneje ogledate na YouTube kanalu Pozitivne psihologije