Vurkofest 2023

Kljub negotovemu vremenu smo v soboto 10.6.2023 uspešno izvedli tretji otroški kulturno umetniški festival, Vurko fest. Zaradi nepredvidljivega vremena, smo ga bili primorani izvesti na dveh lokacijah, prvi del se je odvijal na gradu Vurberk, drugi del v športni dvorani Duplek.

Posebna zahvala velja vsem staršem, ki so vse nastopajoče, brez kančka slabe volje pravočasno pripeljali na drugo lokacijo, v športno dvorano.
Hvala tudi vsem ostalim, ki so morali vso opremo seliti na drugo lokacijo, s čimer so poskrbeli, da množica ljudi ni bila lačna in žejna in da se je lahko zabavala pozno v noč. Ves trud naših otrok, mentorjev – učiteljev, Občine Duplek, režijskega obrata je bil nagrajen z neverjetnim obiskom.

Andreja Zelenik