Področno tekmovanje v košarki – starejši dečki

Dragi učenci, starši in vsi ljubitelji košarke,
Z veseljem sporočam, da so naši učenci predstavljali Osnovno šolo Duplek na nedavnem področnem tekmovanju v košarki. Naši košarkarji so se odlično odrezali in pokazali pravo ekipno igro, vztrajnost in srčnost na igrišču.
Naša ekipa je bila sestavljena iz naslednjih igralcev: Kiar Kramberger, Tanej Draganič, Teo Jelen, Lan Fekonja, Tjaš Slana, Alex Džurič, Adnan Mujezinović, Žan Stočko, Maj Krebs, Vid Kostevšek, Jaka Miholič, Nejc Cafnik, Tian Tepeh, in Julijan Krašna.
Naši učenci so se pomerili proti ekipama Osnovne šole Lenart in Osnovne šole Ludvika Pliberška ter se borili za zmago. Kljub trdemu boju so naši košarkarji pokazali pravo športno dušo in pošteno tekmovalnost.
Čestitke vsem našim igralcem za njihov trud, vztrajnost in borbenost na igrišču.

Ponosna sem na vse, ki so sodelovali in se trudili za uspeh našega šolskega košarkarskega moštva.

Lep športni pozdrav,
Anja Višček