Nogometni turnir

Dragi učenci, starši in vsi ljubitelji nogometa.
Z veseljem sporočam, da so naši učenci predstavljali Osnovno šolo Duplek na nedavnem področnem tekmovanju v nogometu. Naši nogometaši so se odlično odrezali in pokazali pravo ekipno igro, vztrajnost in srčnost na igrišču.
Naša ekipa je bila sestavljena iz naslednjih igralcev: Teo Jelen, Alex Džurič, Žan Stočko, Maj Krebs, Nejc Cafnik, Julijan Krašna, Gaj Polanec, Jan Dajčman, Vid Lešnik, Tai Pavel
Naši učenci so igrali v skupini D skupaj z OŠ Korena, OŠ Dušana Flisa Hoče, OŠ Angela Besednjaka in OŠ Franca Rozmana Staneta.V skupini so fantje dosegli 4. mesto s tremi porazi in eno zmago proti OŠ Korena.
Čestitke vsem našim igralcem za njihov trud, vztrajnost in borbenost na igrišču.
Ponosen sem na vse, ki so sodelovali in se trudili za uspeh našega šolskega nogometnega moštva.

Lep športni pozdrav,
Simon Košti