Naša učenca Miha Baćić Benko in Mia Baćić Benko sta osvojila SREBRNO odličje na 10. Mednarodnem tekmovanju Brainbrain v Dubaju.
V Dubaju je 25. novembra 2023 potekalo 10. mednarodno tekmovanje Brainobrain, na katerem se je zbralo več kot 2000 mladih udeležencev iz 14 držav. Med njimi je bilo tudi 25 otrok iz Slovenije iz mariborskega Brainobrain centra 7 otrok, ki so se s svojimi izjemnimi spretnostmi pridružili temu navdihujočemu dogodku.
Ob tem uspehu pa ni šlo brez podpore. Ekipa 55 spremljevalcev, staršev je v Dubaju spodbujala otroke. Ključnega pomena so bile tudi trenerke, ki so z visoko stopnjo strokovnosti in posvečenosti pomagale otrokom pri pripravah na tekmovanje.
Mateja Car, vodja programa Brainobrain v Mariboru poudarja, kako pomembna je mednarodna izkušnja za otroke in starše, saj udeležencem in gledalcem da drugačen pogled nase in na svet, v katerem živimo. Na Miha in Mio ter njun vrhunski rezultat smo izjemno ponosni.

Več informacij je tukaj.