Kulturni dan – 9. 12. 2014

V torek, 9. 12. 2014, si bomo v SNG Maribor ogledali operno predstavo Gianni Schicchi.

Pouk poteka prve 4 ure po urniku. V Maribor se odpravimo z avtobusi ob 11.15, predstava se prične ob 12.00 in traja približno 50 min. Po predstavi se v Duplek vračamo z avtobusi, otroci lahko izstopajo po postajah. Avtobus pelje tudi do Dvorjan oz. Vurberka.

Kosila v šoli ta dan izjemoma ne bo.

Učenci naj torbo pustijo v šoli (stvari za sredo naj si pripravijo že v pon.), saj v gledališču ni prostora zanje. Mobilni telefoni so v gledališču strogo prepovedani, prosim na to opozorite otroke tudi doma. Hrana in pijača v gledališču nista dovoljena.
Učenci, ki želijo ostati v mestu, morajo razrednikom prinesti pisno potrdilo staršev, oz. jih starši osebno poberejo pred gledališčem.

Ogled predstave stane 7€ + stroški avtobusa (pribl. 2€). Poravnate jih ob koncu meseca z rednim plačilnim nalogom.

Hvala za razumevanje,
Primož Kramberger, prof. gvz