Pozdravljeni.

V ponedeljek, 8. novembra, bomo med 16.30 in 18.00 uro izvedli govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda. Za starše učencev od 1. do 5. razreda bodo govorilne ure v ponedeljek, 15. novembra.

Glede na epidemiološko situacijo bomo tokrat govorilne ure izvajali s pomočjo video konferenc (Zoom).

Postopek je zelo podoben naši utečeni obliki:

1. Rezervirajte si termin z učiteljem (na voljo so tako razredniki kot nerazredniki) z vpisom svojega imena in oddelka vašega otroka (npr: Jože Volk, 8.b) v preglednico (povezave do preglednic so spodaj).
  2. Najkasneje v ponedeljek dopoldan boste od učitelja/učiteljev dobili povezavo do učiteljeve Zoom konference.
  3. V ponedeljek vsaj nekaj minutk pred dogovorjenim terminom obiščite povezavo, ki ste jo dobili od učitelja.
  4. Ob dogovorjeni uri vas bo učitelj iz čakalnice sprejel v videokonferenco, kjer vam bo na voljo 7 minut.
  5. Za pomoč pri video konferencah Zoom se lahko obrnete tudi na svoje otroke, ki imajo bogate izkušnje komuniciranja na ta način.
Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on Facebook