Urejanje okolice šole

Spoštovani starši, učenci in zaposleni!

Kljub vsem težavam in neprijetnem času v katerem živimo in delamo, vam z veseljem sporočam, da se bodo nadaljevala dela za ureditev okolice šole in vrtca v Sp. Dupleku. Otroci bodo imeli na novo urejena igrišča, ki bodo namenjena gibanju, športu in preživljanju prostega časa.
Z deli se bo pričelo v četrtek, 31. 3. 2022.

Prosim vas, da v času gradbenih del upoštevate navodila za varen prihod in odhod iz šole. Promet bo potekal tako kot do sedaj okrog šole, vendar ne bo možno uporabljati parkirani prostor za telovadnico in obstoječo pot do šole. Cesta, ki se je pripravila okrog dvorane bo prevozna in učenci bodo lahko izstopali in vstopali na avtobus ob novo postavljenih kolesarnicah. Prav tako bo možno prečno parkiranje avtomobilov ob zahodni strani dvorane, tako da bodo postavljeni v smeri kmetijskega zemljišča. Ostali del vozišča mora ostati prevozen za šolski avtobus.

Zahvaljujem se vam za razumevanje.
S prijaznimi pozdravi, ravnatelj.