Tehniški dan – 6. do 9. razred, 13. 2. 2023

Spoštovani,

ponedeljek, 13. 2. 2023, bo v skladu z Letnim delovnim načrtom na naši šoli tehniški dan. Na našo šolo pride Center arhitekture Slovenije. Učenci bodo imeli možnost prisostvovati pri različnih delavnicah, ki jih bo Center arhitekture pripravil.

Tehniški dan se začne ob 7.30 ( zbor učencev v matičnih učilnicah) in bo trajal predvidoma do 12.15 ure. Kosilo za abonente bo po ustaljenem urniku. Cena delavnice za učenca bo obračunana na položnici.

Cena na učenca: 8 €

POMEMBNO : Učenci bodite primerno oblečeni in obuti.

S sabo imate:

6. razred: Običajne šolske potrebščine (škarje, lepilo, flomastri, barvice, svinčnik … ), raznobarvne plastične vrečke ( nakupovalne vrečke, vrečke od sadja in zelenjave , zamrznjenih izdelkov, zip vrečke, debelejše in lahko tudi tanjše … ), mrežaste vrečke od čebule in česna (če kdo ima doma).

7. razred: Običajne šolske potrebščine (škarje, flomastre, lepilo, šestilo, ravnilo …)

8. razred: Običajne šolske potrebščine (škarje, lepilo, barvice, svinčnik, kolaž papir …), vsak učenec prinese še po 5 vejic dreves ali grmičevja, morda nekaj želodov, storžev, kamenčkov, mah, škatlic ipd., saj nam bo ta material koristil pri izdelovanju makete.

9. razred: Običajne šolske potrebščine (škarje, lepilo, barvice, kolaž papir …), vsak učenec prinese še po 5 vejic dreves ali grmičevja, morda nekaj želodov, storžev, kamenčkov, mah, škatlic ipd., saj nam bo ta material koristil pri izdelovanju makete.

Organizacija dneva:

• 7.30 – 8.15 predavanje/uvod