Vabilo na starševski večer

»Pa zakaj me ne uboga?!«

vloga staršev pri vzgoji otrok
četrtek, 23.2. 2023 ob 17.30 uri v prostorih Svetovalnega centra Maribor, Lavričeva 5

Na Svetovalnem centru Maribor skupaj s starši iščemo odgovore na številna vzgojna vprašanja, ki pestijo starše vseh generacij. Eno izmed njih je, kako doseči, da bodo otroci upoštevali postavljene meje, zahteve in pravila, nam pa ne bo potrebno kričati in bomo z otrokom ohranili pozitiven, topel odnos? Kaj narediti, ko otroku že petič nekaj naročimo, a nas še vedno »ne sliši«? Kako upoštevamo njegove želje in potrebe, ko nas prepričuje, da še ni zaspan in bi se še rad igral? Kako dosežemo partnerski odnos, ko se naš otrok »grdo vede«? Ali obstajajo »čudežni« stavki, s katerimi preprečimo vsakodnevni »cirkus«?
Skupaj z vami bomo iskali odgovore na ta in podobna vprašanja, ki se dotikajo predvsem vloge staršev pri vzgoji predšolskih otrok in mlajših šolarjev.
Starševski večer bo vodila specialna pedagoginja mag. Alenka Zupančič Danko, prof. defektologije iz Svetovalnega centra Maribor.
Vabljeni v čim večjem številu!
Več podrobnih informacij lahko dobite na telefonu 02/2349 – 700.