Elektronske naročilnice in izposoja učbenikov za šolsko leto 2023/2024

Spoštovani starši,

seznami vseh učnih gradiv (delovnih zvezkov, učbenikov in potrebščin) po razredih za š. l. 2023/2024 po izboru učiteljev so objavljeni tukaj.

Naročilnice za delovne zvezke in potrebščine v elektronski obliki sta vam pripravila dva ponudnika. Njuni spletni povezavi: Kopija nova in Mladinska knjiga: centralna šola, podružnica Dvorjane, podružnica Zg. Duplek.
Bodite pozorni pri načinu plačila in dostavi paketov. Izberite le potrebščine, ki jih potrebujete za naslednje šolsko leto; če je še kaj uporabnega iz lanskega šolskega leta, le-to odstranite iz košarice. Če boste imeli težave z elektronskim naročanjem, lahko gradiva naročite osebno na sedežu izbranega ponudnika, seveda pa je mogoče gradiva nabaviti tudi drugje.

Ves potreben material za pouk LUM za 1. in 2. razred nabavi šola. Skupen strošek se poravna s položnico v začetku šolskega leta.

Komplete delovnih zvezkov za bodoče prvošolce, drugošolce in tretješolce priskrbi šola, so brezplačni in jih učenci prejmejo v šoli na začetku šolskega leta 2023/2024.

Za višje razrede je urejena izposoja učbenikov iz učbeniškega sklada šole. Ta bo potekala 28. in 29. junija ter 22. in 23. avgusta v OŠ Duplek, tudi za bodoče četrtošolce obeh podružnic. Urnik izposoje je določen po abecednem redu priimkov učencev:

DAN / URA

Sreda, 28. 6.